Saalasti maailma 900x360

Referenssikarttamme. Toimitamme laitteita maailmanlaajuisesti.

 

Agenttimme ja myyntiedustajamme

Agenttimme ja edustajamme palvelevat vastuualueillaan paikallisella kielellä ja asiantuntemuksella.
 

Maa

Yritys

Kaupunki

Henkilö

Puhelin

Email

           
Brasilia Pro Materials Consulting Oy
RTC Representações Ltda.
Jyväskylä
Belo Horizonte
Kauko Matilainen
Vinicius Nagem
+358 14 618 323
+55 31 9195 1283
kauko.matilainen(a)gmail.com
vinicius(a)rtcnet.com.br
           
Chile
Saalasti SpA Concepción Nicolás Ronning +56 9 6596 0605 nicolas.ronning(a)saalasti.com
           
Espanja Saalasti S.L.U.
Sotgar Systems
León
Barcelona
Jarno Petäkoski
Per Hörnstein
+34 72 2306326
+34 93 2055830
jarno.petakoski(a)saalasti.com
perhornstein(a)sotgar.com
           
Etelä-Afrikka Engicon Systems (Pty) Ltd Ferndale Dave Morgan +27 11 7892 102 engicon(a)engicon.co.za
           
Kanada ja USA Saalasti Service Ltd. Nanaimo, BC Tero Toikka +1 250 714 2433 tero.toikka(a)saalasti.com
            
Portugali CELPAPEL Lda Paço de Arcos James Blades +351 21 3138340 office(a)celpapel.com
           
Ranska FennoFrance SARL Vouvray Matti Tulkki +33 247 400 431 matti.tulkki(a)fennofrance.com
           
Ruotsi Saalasti Sverige AB Hallstahammar Robert Rouvari +358 40 4560 778
+46 70270 7496
robert.rouvari(a)saalasti.com
           
Saksa ja Itävalta bHd technology Zweikirchen Boris Dattler +49 (0) 8705 939879 info(a)bhdtechnik.de
           
Slovakia CEE-Nordic Trade Praha, Tšekki Matti Lilja +420 602 619155 cee-nordic.trade(a)luukku.com
           
Suomi   León
Hallstahammar

Helsinki
Jarno Petäkoski
Robert Rouvari

Aleksander Muhin
+34 72 2306326 
+358 40 4560 778,
+46 70270 7496
+358 40 709 8281
jarno.petakoski(a)saalasti.com
robert.rouvari(a)saalasti.com

aleksander.muhin(a)saalasti.fi
           
Tšekki CEE-Nordic Trade Praha Matti Lilja +420 602 619155  cee-nordic.trade(a)luukku.com
           
Unkari Hunfi Oy Budapest Lorant Nyari +362 0935 0379 lorantnyari(a)hotmail.com
           
Venäjä Saalasti Finland Oy Helsinki Aleksander Muhin +358 40 709 8281 aleksander.muhin(a)saalasti.fi
           
           
           
Muut maat Saalasti S.L.U. León Jarno Petäkoski +34 72 2306326 jarno.petakoski(a)saalasti.com
  Saalasti Sverige AB  Hallstahammar Robert Rouvari +358 40 4560 778,
+46 70270 7496
robert.rouvari(a)saalasti.com
  Saalasti Finland Oy Helsinki   Aleksander Muhin  +358 40 709 8281  aleksander.muhin(a)saalasti.fi 
  Saalasti Finland Oy Helsinki Petteri Korpioja +358 400 942 705 petteri.korpioja(a)saalasti.fi

 

 

 


         
Saalasti maailma 250x135   kypara 250x135   saalastin locationi zoom 250x135
         

Kansainvälinen edelläkävijä

 

Vihreät arvot

 

Sijaintimme

Suurin osa Saalastin koneista sijaitsee ympäri maailmaa. Toimitamme koneita viidelle mantereelle, ja kaukaisilla markkinoilla apunamme ovat paikalliset agenttimme.

Klikkaa tästä nähdäksesi agenttilistamme.

  Saalastille vihreät arvot ovat tärkeitä. Laitteidemme tuottamalla bioenergialla voitaisiin korvata noin 10 ydinreaktoria. Ympäristö ja kestävä kehitys ovat tulevaisuutta, ja siksi ne ovat meille niin tärkeitä. Me haluamme luoda paremman tulevaisuuden kaikille.  

Toimistomme ja kokoonpanomme sijaitsevat Espoon Juvanmalmilla aivan Helsinki-Vantaa-lentokentän vieressä.

Klikkaamalla tästä näet tarkan sijaintimme kartalla.